Running Fable, Xbox ve Nintendo Switch’e geliyor

Running Fable, 10 oyuncuya kadar aile dostu bir parti oyunudur. Diğer oyunculara karşı çevrimiçi oynayın, özel bir oda oluşturun veya boş alanları botlarla doldurun – ne kadar çok, o kadar iyi. Running Fable, 4 Kasım 2022’de Steam’de piyasaya sürüldü. Şimdi Seashell Studio, platformlar arası oyunu etkinleştirecek ve rekabeti ve çok oyunculu deneyimi daha da geliştirecek olan Nintendo Switch, Xbox Series X|S ve Xbox One’da yakında piyasaya sürecek.

RUNNING FABLE XBOX VE SWITCH’E GELİYOR

“Seashell Studio’dan Rodrigo Cuadriello, “Running Fable’ın çocuk masalından çıkıp çevrimiçi deneyimin ötesine geçerek çok yakında çok oyunculu hale geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” diyor. “Umarız ısınmışsınızdır çünkü yalnızca en azimli koşucular bitiş çizgisine varabilir!”

Running Fable oyun özellikleri:

  • Gerçek zamanlı öğe yerleştirme – haritanın her yerinde stratejik olarak öğeleri ve tuzakları ayarlayın. Diğer oyuncular, yarış başlayana kadar yerleşimlerinizi göremez! Karaya, suya, havaya ve hatta bir çalının altına tuzak kurmayı seçerek yarış pistini büyük ölçüde değiştirebilirsiniz.
  • Kupa için yarış – Koş, zıpla, Atla, uç ve kupaya giden yolu koş!
  • Ganimet Puanları + Tuzak Puanları = Tur Puanı – Hedefe olabildiğince hızlı ulaşarak veya tuzaklarınızı kurnazca yerleştirerek toplam puanınızı oluşturun. Her ikisinin bir karışımı zaferle kutlamanın anahtarıdır!
  • Özelleştirilebilir karakterler – 40 adede kadar farklı özelleştirme seçeneği. Her oyuncu, çevrimiçi lobide her tur arasında bile çok çeşitli şapkalar, kıyafetler ve alay animasyonları ile karakterlerini giydirebilir!
xxx