Zeynep Tokuş’tan yıllar sonra müjde! Setlere geri döndü

Kenan İmirzalıoğlu ile başrolleri paylaştığı Deli Yürek dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Zeynep Tokuş, yıllar sonra setlere döndüğünün müjdesini verdi.

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla bir döneme damgasını vuran, yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği ‘Deli Yürek’ dizisiyle tanınan Zeynep Tokuş, müjdeli haberi verdi. Kenan İmirzalıoğlu ile başrolleri paylaşan tescilli güzel Tokuş, 18 yıl aradan sonra mesleğine geri döndüğünü açıkladı.

Tatil sezonunu Çeşme’de açan 3 çocuk annesi Tokuş, objektiflere yansıdı. Başarılı oyuncu, yeniden kamera karşısına geçtiğini şu sözlerle açıkladı:

“Uzun süre sonra ‘Aşkın Kıyameti’ adlı film için yeniden kamera karşısına geçtim. Kendimle benzerlikleri olan birini canlandırıyorum.”

Deli Yürek’teki başarılı oyunculuğundan sonra uzun süredir ortalıkta görünmeyen Tokuş’un izleyiciyle buluşacak yeni filmi hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

Öte yandan 1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında birinci olan Tokuş, oyunculuktan sonra yoga eğitmenliği yaparak sakin bir hayat sürüyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Güngören Belediye Başkanı Demir’den damadın şakacı arkadaşlarına jet yanıt!