Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru Petrol Ofisi oldu

Petrol Ofisi, binek araç motor yağları markası “Maxima” ile Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru oldu. Şirketten yapılan açıklamaya göre “Bugünden Yarına Hazır” vizyonuyla sporun farklı alanlarına yatırımlarını sürdüren Petrol Ofisi grubu, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ile üç yıllık bir anlaşmaya imza atarak Maxima binek araç motor yağları markası ile Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru oldu.

14-16 Nisan tarihinde Bodrum Rallisi ile başlayacak Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası, Muğla, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, İstanbul, Aydın ve 100. Yıl Rallisi’nin yapılacağı yeni bir ilde düzenlenecek toplam 7 yarıştan oluşacak.

Petrol Ofisi Grup Üst Yöneticisi Mehmet Abbasoğlu, ülkenin sosyo-ekonomik kalkınmasında sporun kritik bir rol oynadığını ifade ederek “Biz de madeni yağlar sektöründeki liderliğimizi 13 yıla taşıdığımız bu dönemde, yarınlarımız için yaptığımız sosyal yatırımlarımıza ruhunda dayanıklılık, dinamizm ve performans olan ralli sporunu da dahil ederek Maxima markamız ile Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

patronlardunyasi.com