Şehit yakınına küfür eden Lütfü Türkkan’ın basın toplantısında İYİ Parti’den istifa edeceği konuşuluyor

Parti yöneticileri ve milletvekilleriyle Bingöl gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e esnaf ziyareti sırasında şehit yakını Tahir Gümren, İYİ Parti’nin HDP ile yakın ilişki kurduğunu savunarak tepkisini dile getirdi. Bunun üzerine polis ekiplerinin bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı kişinin yanına giden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, boynuna sarılarak bir süre dinlediği kişiye sinkaflı sözler sarf etti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

Lütfü Türkkan’in şehit yakını olduğunu ifade eden kişinin kulağına eğilerek ettiği küfür kamuoyunda büyük tepki çekti. Sosyal medyada bir anda gündem olaya tepkiler çığ gibi büyüdü. Bazı kullanıcılar Türkkan’ın parti ile ilişkisinin kesilmesini talep etti.

“KÜFRETMEDİM, SARILIP YÜRÜDÜM” SAVUNMASI

Şehit yakınına yapılan bu davranışa her kesimden sert tepki gelince Türkkan, “Küfretmedim, sarılıp yürüdüm” dedi.

Şehit yakınına küfür eden Lütfü Türkkan'ın basın toplantısında İYİ Parti'den istifa edeceği konuşuluyor

LÜTFÜ TÜRKKAN İSTİFA EDECEK İDDİASI

Bu gelişmelerin ardından Lütfü Türkkan’ın bugün saat 12:00’de İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda basın açıklaması yapması bekleniyor. Türkkan’ın bu basın toplantısında, partisinden istifa edeceği kulislerde konuşuluyor.

Vatandaşa sinkaflı sözler sarf eden Lütfü Türkkan'ın yıllar önceki küfür paylaşımı yeniden gündem olduVatandaşa sinkaflı sözler sarf eden Lütfü Türkkan’ın yıllar önceki küfür paylaşımı yeniden gündem oldu İYİ Partili Lütfü Türkkan küfür ettiği iddialarını reddettiİYİ Partili Lütfü Türkkan küfür ettiği iddialarını reddetti Şehit yakınına sinkaflı küfür eden İYİ Partili Lütfü Türkkan'a tepkiler çığ gibi büyüyorŞehit yakınına sinkaflı küfür eden İYİ Partili Lütfü Türkkan’a tepkiler çığ gibi büyüyor Bakanı Varank'tan Lütfü Türkkan çok sert küfür tepkisi: AhlaksızBakanı Varank’tan Lütfü Türkkan çok sert küfür tepkisi: Ahlaksız İYİ Partili Türkkan'dan şehit yakını olduğunu söyleyen vatandaşa sinkaflı küfürİYİ Partili Türkkan’dan şehit yakını olduğunu söyleyen vatandaşa sinkaflı küfür Lütfü Türkkan'ın ağır küfrüne AK Parti'den ilk yorum: Bu asla affedilmeyecek bir çirkinlikLütfü Türkkan’ın ağır küfrüne AK Parti’den ilk yorum: Bu asla affedilmeyecek bir çirkinlik Türkkan'ın küfür ettiği şehit ağabeyi Gümren, Meral Akşener ve Lütfü Türkkan'a seslendiTürkkan’ın küfür ettiği şehit ağabeyi Gümren, Meral Akşener ve Lütfü Türkkan’a seslendi

Haberi Kaydet