Hakkımızda

Hakkımızda

YKSKPSS.COM sitesi, KPSS ve YKS sınavları için ücretsiz bilgi aktarımı sağlan bir internet sitesidir.. YKSKPSS.COM, ağırlıklı olarak eğitim ile ilgili Konuları, Soru Dağılımları, Çıkmış Sorular, Deneme Sınavları , PDF Dosyaları , Nedir?, Kimdir?, Nasıl Yapılır gibi kategorilerle ilgili 2020 yılında eğitim hayatına girmiş bulunmaktadır.

YKSKPSS.COM Türkiye’de öğrenim gören tüm öğrencilerin eğitilmesinde rol alarak, öğrencilerin kendini geliştirmesinde, daha iyi yerlere gelebilmek için kendi aralarında bilgi alışverişinde bulunmasına ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır. Eğitim – Öğretim yılında öğrencileri en iyi şekilde motive etmek, onların gelişmesine katkıda bulunmak için kurulan ykskpss.com şimdiye kadar hedeflerine ulaşmış bulunmakta ve Öğrencilere sunduğumuz bu bilgilerle kendimizle gurur duymaktayız.

YKSKPSS.COM tarafından öğrencilere sunulan tüm araçları, mağaza, soru-cevap, blog ve daha birçok servisi kullanarak olarak hemen sitemiz de bilgi depolamaya başlayabilirler. Sitemize kayıt olmak isteyen tüm kullanıcılar Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.