2021 TYT Biyoloji Soru Bankası Önerileri

2021 TYT Biyoloji Soru Bankası Önerileri

ÖSYM tarzında hazırlanmış sorular serisinde, 2021 TYT Biyoloji kitap önerileri yapacağız. Değerli TYT öğrencileri için hazırlanan 2021 biyoloji soru bankaları, daha iyi biyoloji dersini anlamanız için en güncel bilgiler ile donatılmıştır. 2021 TYT’ye daha iyi hazırlanmak ve daha yüksek notlar alabilmek için TYT Biyoloji soru bankası önerileri listemize göz atabilirsiniz.

2021 TYT Biyoloji Kitabı Önerileri

2021 TYT Biyoloji Kitap Önerileri ve güncel müfredata uyumlu tyt biyoloji ders kitapları, soru bankaları, ders notları ve tüm içerikler listesi aşağıda yer alıyor.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri

TYT Biyoloji El Kitabı Limit Yayınları

“İbrahim Torcan” tarafından yazılan ve Limit yayınları tarafından basılan bu kitap, 368 sayfadan oluşmaktadır. Biyoloji dersi konusunda eksiklerinizi bu kitap ile çok rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 2021 biyoloji konuları ve soruları bulunmaktadır.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri

2021 TYT Biyoloji Video Ders Notları Benim Hocam Yayınları

Benim Hocam yayınları tarafından satışa sunulan ve “Dilek Kuvvet” tarafından kaleme alınan 2021 TYT Biyoloji Video Ders Notları Kitabı, biyoloji dersinin en temelinden başlamaktadır. 2021 TYT Biyoloji konuları ve ders notlarını içermektedir.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri-

TYT Sıfır Biyoloji Konu Anlatım Kitabı Karekök Yayınları

Biyoloji dersine sıfırdan başlamak isteyenlere TYT Biyoloji Ders Kitabı ve Soru Bankası, 228 sayfadan oluşuyor. 2021 Biyoloji ders notları ve en güncel sorular kitapta yer alıyor.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri-5

TYT Biyoloji 40 Seans Soru Bankası Okyanus Yayınları

Yeşim Kabadaş Kırsaç” tarafından yazılan ve Okyanus Yayınları tarafından satışa çıkarılan bu kitap, tamı tamına 240 sayfadan oluşmakta. Temel biyoloji konularını esas alan bu kitap, daha iyi biyoloji çalışmanızı sağlayacaktır. Kolay ve Orta seviyede olan Okyanus Yayınları 40 seans biyoloji kitabı, güncel bilgilerle donatıldı.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri-2

3D Yayınları TYT 3D Biyoloji Video Çözümlü Soru Bankası (Orta Düzey)

Biyoloji dersi için biraz da olsa temeli bulunan öğrenciler için Orta Düzey TYT Biyoloji Çalışma Kitabı, 3D Yayınları tarafından piyasaya çıkarılmıştır. Kerim Korkmaz tarafından kaleme alınan bu soru bankası, tyt öğrencileri için verimli olacaktır. Bu kitap toplam 248 sayfadan oluşmaktadır.

 

tyt-biyoloji-kitap-onerileri-1

TYT Biyoloji Soru Bankası Üç Dört Beş Yayınları (Orta-Zor Seviye)

2021 TYT Biyoloji Soru Bankası, Erdinç Çakıroğlu tarafından yazılmaktadır. Üç Dört Beş Yayınları, orta ve zor seviye olarak biyoloji tyt soru bankası olarak hazırlamış durumda. 288 sayfadan oluşan bu soru bankası, Biyoloji dersinde daha fazla net yapmanızı sağlar.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri-3

Aydın Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası (Zor Seviye)

Aydın Yayınları tarafından hazırlanan bu soru bankası, 2020 TYT için en güncel bilgileri içermektedir. Toplam 248 sayfadan oluşan Aydın Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası, videolu çözümler de içermektedir.

tyt-biyoloji-kitap-onerileri-4

TYT Biyoloji Antikor Soru Bankası FDD Yayınları (İleri Seviye Zor)

Akif Hacıfazlıoğlu ve Serkan Ozan tarafından hazırlanan TYT Biyoloji Antikor Soru Bankası, daha çok ileri seviye çalışma yapacak olan adaylar için uygundur.

Bir cevap yazın